Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku w zakresie stolarstwa meblowego (w szczególności meble kuchenne, meble biurowe, szafy przesuwne) zatrudni stolarza z doświadczeniem.

Oferujemy:
-miłą atmosferę pracy
-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
-stabilne zatrudnienie

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

-wykształcenie min. średnie
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - warunek konieczny!
-umiejętność obsługi maszyn stolarskich: cięcia i okleinowania płyt, wiertarka wielowrzecionowa
-umiejętność odczytywania projektów meblowych i ich realizacja
-uczciwość, odpowiedzialność
-brak nałogów
-dobra organizacja pracy własnej
-samodzielność
-prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się internetową sprzedażą narzędzi oraz wykonywaniem mebl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji