Opis stanowiska pracy

• wykonywanie drewnianych szalunków
• czytanie rysunku technicznego i przygotowywanie elementów zgodnie z projektem
• obsługa (elektro)narzędzi stolarskich
• praca w tzw. tempie
• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% do stawki
• możliwość otrzymania zaliczki
• bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

• doświadczenie w pracy jako stolarz warsztatowy
• duże zdolności manualne
• biegła obsługa elektronarzędzi
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd
• mile widziana znajomość j. francuskiego

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca na produkcji