Opis stanowiska pracy

• praca przy produkcji drewnianych drzwi i okien
• obsługa elektronarzędzi i maszyn stolarskich
• praca na warsztacie
• praca w tempie
• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
• stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h+ 25% i 44-48h+ 50% do stawki
• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
• możliwość otrzymania zaliczki
• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
• bezpłatne zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)
• możliwość podjęcia dłuższej współpracy
• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• min. roczne doświadczenie w pracy na warsztacie stolarskim (mile widziana praca we Francji)
• duże zdolności manualne
• biegła obsługa elektronarzędzi
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd
• NIE wymagamy znajomości j. francuskiego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy