Stolarz produkcyjny, Belgia Genk

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy zajmujacej się produkcją
przemysłowych konstrukcji szkieletowych, poszukujemy stolarza.

Obowiązki:

produkcja drewnianych elementów konstrukcyjnych (ściany, podłogi, dachy).
montaż drewnianych ścian / podłóg / dachów
praca jako operator maszyn stolarskich - pił, wiertarek, okleiniarek itp.
ustawienie maszyny, przygotowanie materiału
praca z różnymi materiałami - drewnem, płytami MDF, ...
praca według rysunku technicznego
kontrolowanie jakości własnej pracy
praca na 2 zmiany (6.00-14.00 i 14.00-22.00)

Wymagania:

1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
dobra znajomość języka angielskiego
umiejętność czytania planu i samodzielnej pracy
dobra organizacja i poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:
w pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
wynagrodzenie 14.57 € brutto/godz + 7% dodatku zmianowego, czyli 15,58/h € /h
w pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
zasiłek rodzinny na każde dziecko
zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.