Stolarz praca w dużym tartaku Niemcy Super Oferta!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gissen, zagranica

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gissen
Nr ref.: 0026121
Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • Obróbka wyprodukowanych elementów drewnianych, tj: docinanie, szlifowanie etc.,
  • Produkcja drewna do następujących zastosowań: drzewo cięte, produkcja desek tarasowych, granulatu do pieców opałowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie jako stolarz w pracy w tartaku
  • wykształcenie kierunkowe: stolarz, cieśla ( warunek konieczny)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość j. niemieckiego lub bez znajomości niemieckiego,
  • własny samochód do wyjazdu,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferta:

  • pracę w firmie z wieloletnią tradycją,
  • stawkę godzinową w wysokości 15,00 Euro brutto/h (kandydat z j. niemieckim),
  • stawkę godzinową w wysokości 13,00 Euro brutto/h (kandydat bez j. niemieckiego)
  • komfortowe zakwaterowanie,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo,
  • nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej,
  • oferujemy premie za polecenie pracownika do zatrudnienia* (szczegóły po zatrudnieniu)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.