MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Stolarz - praca na warsztacie

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Stolarz w Niemczech
Miejsce pracy: okolice Norymbergii

Opis stanowiska:
• praca z rysunkiem technicznym
• rozmierzanie, docinanie i obróbka drewna,
• praca na warsztacie.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• Umowę o pracę i długoterminową współpracę
• opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dodatki za nadgodziny
• możliwość otrzymania zaliczki
• opiekę polskiego biura
• kompetentnych współpracowników

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie kierunkowe
• doświadczenie min. 1 rok
• umiejętności techniczne i manualne
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – mile widziana
• własny samochód