Stolarz okien i drzwi

Dobra Agencja Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy lubiących swój fach stolarzy do firmy produkującej okna i drzwi na Retkini w Łodzi. Praca w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin. Stawka od 15 zł netto na początek. Dla zainteresowanych zapewniamy nocleg - od drugiego miesiąca pracy bezpłatny.

Zadania i cele:

  • Produkcja drzwi i okien z drewna i aluminium;
  • Praca w nowoczesnym parku maszynowym z wykorzystaniem narzędzi ręcznych i elektrycznych.

Wymagania:

  • Przejście krótkiego egzaminu z umiejętności praktycznych na stanowisku pracy;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra kondycja zdrowotna, pozwalająca na pracę w stolarni;
  • Pracowitość i zaangażowanie;
  • Dla osób spoza Polski: elementarna znajomość języka polskiego.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę, najpierw na okres próbny, następnie na stałe;
  • Na początek wynagrodzenie w wysokości 15 zł netto/h pracy;
  • Zainteresowanym osobom zapewniamy nocleg, od drugiego miesiąca bezpłatny.