Work Service Express

Stolarz - Niemcy

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Hamburg »

ZATRUDNIMY WYKWALIFIKOWANYCH STOLARZY OD ZARAZ !

Praca tymczasowa

Miejsce pracy: Okolice Hamburga, Niemcy

Obowiązki:

  • Wycinanie elementów drewnianych (praca na produkcji okien)
  • Łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek
  • Szlifowanie, heblowanie, frezowanie
  • Oklejanie okien

Wymagania:

  • Zdolność podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Własny samochód do dyspozycji

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę o pracę
  • Gwarantowane bezpłatne zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Legalną pracę na terenie Niemiec
  • Wynagrodzenie miesięczne około 1500 EUR/Brutto
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!