Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku "Stolarz - monter mebli" polega na produkcji mebli na wymiar oraz na montażu owych produktów u klienta.

Nasze biuro sprawnie współpracuje z produkcją, dlatego też cieszymy się pozytywnymi opiniami klientów i nie narzekamy na niedużą ilość zleceń. W związku z tym postanowiliśmy przeprowadzić rekrutację na stanowisko Stolarz - Monter mebli. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Jest to praca w naprawdę atrakcyjnych warunkach.

Wymagania

Czego wymagamy od kandydata:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na tym właśnie stanowisku
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich (piła formatowa)
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności wykonania mebli wg. projektu
  • Znajomości okuć i systemów meblowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy przyszłemu pracownikowi:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne zarobki
  • Praca w doświadczonym oraz sympatycznym zespole
  • Stałe godziny pracy z możliwością zwiększenia kwoty wynagrodzenia poprzez godziny nadliczbowe
  • Narzędzia i odzież robocza

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się ogólnie rozumianą stolarką i ciesielstwem. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Premie na zasadach uznaniowych
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji