Stolarz/monter mebli w domu meblowym

Niemcy, zagranica

P.I.N. Personal GmbH

Opis stanowiska pracy

Dla naszego stałego klienta z branży stolarskiej poszukujemy do pracy od zaraz montażystów/stolarzy

Obowiązki:

- Demontaż I montaż mebli
- Przebudowa wystawy
- Przeładowanie towaru do magazynu
- Składanie mebli

Wymagania

Oczekiwania:

• Doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach
• Komunikatywna znajomość niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany
• Gotowość do zmiany miejsca pracy na terenie całych Niemiec

Egal, ob Kunde oder Bewerber, wir stellen uns auf die Bedürfnisse unseres Gegenübers ein. Die... Duplo-Figuren sind zwar von ihrer Grundstruktur alle gleich, doch haben sie alle ihre Charakteristika, die sie unterscheiden. So versuchen wir auch bei Ihnen die Besonderheiten zu sehen und hervorzuheben. Nur wenn man sein Gegenüber genau betrachtet und versteht, ist eine erfolgreiche Zusammenarbeit möglich.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji