Stolarz - Monter Fasad drewnianych

PowerJobs Sp. z o.o.

Alpy francuskie, zagranica

Opis stanowiska pracy

praca na budowie,
wykonywanie konstrukcji drewnianych
wykonywanie bardażu - elewacji z drewna

WYMAGANIA:
udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla konstrukcyjny
doświadczenie w wykonywaniu bardażu drewnianego

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe,
wynagrodzenie około 13,16 euro netto/godz.tj. około 2000 euro netto za 152 godziny/miesiąc , dla szefa ekipy : wynagrodzenie 13,81 euro netto/godz tj. około 2100 euro netto za 152 godziny/miesiąc
możliwość pracy w nadgodzinach - szacowany zarobek 2300- 2500 euro netto
dla osoby ze znajomością języka francuskiego dodatkowo 100 euro netto
zapewnione i opłacone zakwaterowanie.
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
polska umowa o prace
zapewniona odzież robocza.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy