Stolarz-montażysta konstrukcji lub Pracownik robót wykończeniowych / Glazurnik

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, 17-100, podlaskie

Opis stanowiska pracy

związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy

w Fabryce Domów Modułowych UNIHOUSE S.A.

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie praca w wybranym obszarze produkcji:

• Obsługa piły formatowej / linii produkcyjnej do obróbki drewna (maszyny Weinmann, Hundegger)

• Montaż konstrukcji drewnianych

• Wykonywanie zabudowy GK

• Szpachlowanie i malowanie ścian

• Układanie glazury / terakoty

• Montaż paneli i listew podłogowych

• Montaż stolarki okiennej / drzwiowej

• Prace elewacyjne

• Prace dekarskie

• Załadunek modułów / przygotowanie do transportu

Oferujemy:

• Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym

• Wynagrodzenie godzinowe z systemem premiowym – w zależności od kwalifikacji i stanowiska

• Pracę w hali produkcyjnej w komfortowych warunkach oraz możliwość skorzystania ze stołówki zakładowej

• Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

• Możliwość wyjazdu na budowy zagraniczne - Norwegia, Szwecja (transport i zakwaterowanie na koszt firmy, wypłacany dodatek na wyżywienie)

• W razie potrzeby - możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu firmowego z Białegostoku i Hajnówki

• Możliwość szkoleń ze środków firmowych oraz awansu zawodowego (w razie chęci nauki na studiach wyższych budowlanych – możliwość dofinansowanie kosztów kształcenia)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• chęci do pracy

• doświadczenia w wykonywaniu prac na wybranym stanowisku

• w zależności od typu realizowanych prac i obłożenia produkcji – dyspozycyjności do pracy zmianowej (do 3 zmian)

• mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego i/lub suwnicy sterowanej z poziomu roboczego

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy