Stolarz- montaż okien i drzwi we Francji

InterKadra Sp. z o.o.

Bozel, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko

STOLARZ BUDOWLANY- BOZEL FRANCJA

Szukasz pracy, która zapewni Ci finansową stabilizację? Posiadamy idealną ofertę pracy OD ZARAZ, która z pewnością Cię zainteresuje!

Mamy do zaoferowania:

darmowe zakwaterowanie
dodatek transportowy
dodatek żywieniowy
samochód służbowy
możliwość pracy w nadgodzinach płatnych dodatkowo
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Do Twoich obowiązków będzie należało:

montaż okien, drzwi, podłóg, schodów

Jeśli:

oferujesz gotowość do podjęcia pracy od zaraz
oferujesz gotowość do wyjazdu do Francji
masz doświadczenie w podobnej pracy
posiadasz prawo jazdy kat. B

To właśnie Ciebie szukamy!!! Nie zwlekaj ! Aplikuj już dzisiaj!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna