HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Stolarz meblowy

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko stolarza meblowego. Klient prowadzi firmę która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie, wyposażenia sklepów, wyposażenia obiektów, wyposażenia hoteli.

Rozpoczęcie projektu: 10 lub 17.08.2020r.
Zakończenie projektu: 31.12.2020r ( z możliwością przedłużenia)
Miejscowość: 37339 Leinefelde-Worbis, Niemcy

Oferujemy:
-umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
-bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-możliwość długotrwałej współpracy
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
-wykonywanie regałów, mebli, stoisk do sklepów spożywczych, piekarni
-montaż gotowych mebli

Wymagania:
-doświadczenie na stanowisku stolarza
-znajomość języka Niemieckiego min. A2

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.