Stolarz Meblowy - Warsztat - Praca Długoterminowa

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, okolice Chambery, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • stolarka meblowa: zabudowy kuchni, łazienek, pokoi
  • praca z litym drewnem
  • produkcja elementów do montażu w mieszkaniach
  • obsługa elektronarzędzi i maszyn do obróbki drewna
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • wynagrodzenie ok. 2600€ netto przy przepracowanych 190 godzinach
  • stawkę godzinową+ 10% prime precarite do pensji
  • dodatek żywieniowy 9,40€ netto/ dzień pracy
  • nadgodziny płatne +25% (36-43h) i +50% (44-48h)
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu warsztatu
  • zatrudnienie długoterminowe
  • zwrot części kosztów za dojazd do Francji
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako stolarz warsztatowy
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy