Stolarz meblowy - technik meblarstwa

Studio Meblowe BESI

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Studio Meblowe BESI, zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem mebli na zamówienie na terenie Śląska.

Poszukujemy pracownika, którego zadaniem będzie produkowanie konstrukcji meblowych oraz ich montaż na podstawie dokumentacji technicznej. Nie działamy byle jak i nie idziemy na łatwiznę - pracujemy z ciekawymi narzędziami przy ciekawych realizacjach.

Potrzebujemy kogoś, kto lubi ciekawe techniczne problemy i kogo kręci ich rozwiązywanie. Chcemy, by zatrudniona przez nas osoba potrafiła w oparciu o dokumentację techniczną produkować i montować meble, oraz miała chęć do rozwoju swoich umiejętności.

Dla takiej osoby jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednie warunki do pracy - umowa o pracę, szkolenia, godziwe wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów, ciekawe perspektywy na przyszłość - zależne od chęci i ambicji.

Nie obchodzi nas żadna papierologia - liczy się to, co potrafi kandydat i co chce osiągnąć.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonawstwem. Naszym zadanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne