Stolarz meblowy / Stolarz jachtowy - Holandia

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Groot-Ammers, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta mającego siedzibę w Holandii kandydatów na stanowisko:

Stolarz meblowy / Stolarz jachtowy

Ilość wakatów: 6
Miejsce pracy: Groot-Ammers, Holandia
Nr referencyjny: SB-NL/0222/IE

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, na warunkach holenderskich;
  • Wynagrodzenie netto (na rękę): 640.00 EUR/tydzień
  • Zatrudnienie w/g CAO, dodatki;
  • Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Obowiązki:

  • produkcja i montaż mebli na jachtach;
  • montowanie drewnianych elementów jachtów;
  • wykończenia wnętrz (kuchnie, sypialnie);
  • stawianie ścianek;
  • montaż sufitów podłóg, schodów;

Wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako cieśla, stolarz;
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego;
  • konieczne doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji