Stolarz meblowy - montaż ekspozycji w sklepach meblowych

P.H.U. Euro Welt

Villingen, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809).

Jesteśmy certyfikowanym biurem pośrednictwa pracy zajmującym się procesem rekrutacji polskich pracowników do niemieckich przedsiębiorstw. Współpracujemy z rzetelnymi, niemieckimi firmami, które zapewniają Państwu bardzo dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę. Wypłaty zawsze na czas!

Obecnie, w związku z ciągłym rozwojem, dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

STOLARZ MEBLOWY/ MONTAŻ I DEMONTAŻ EKSPOZYCJI W SKLEPACH MEBLOWYCH

Miejsce pracy: Niemcy, Villingen

**OPIS PRACY**

Praca na niemieckich warunkach, z pełnym pakietem socjalnym, dostępem do opieki medycznej oraz pełnym wsparciem koordynatorów na każdym etapie współpracy.

**ZADANIA**

→ montaż i demontaż mebli w sklepie meblowym (zgodnie z planem)

→ montaż i demontaż całych ekspozycji (ścianki wiórowe)

 ** WYMAGANIA**

→ wykształcenie jako stolarz

→ min. 5 letnie doświadczenie zawodowe jako monter mebli

→ komunikatywna znajomość j. niemieckiego

→ odpowiedzialność

→ chęć podjęcia pracy za granicą

→ własny samochód będzie dodatkowym atutem

**OFERUJEMY**

✔ legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

✔ wypłatę zawszę na czas (w razie potrzeby możliwe są również wcześniejsze przelewy)

✔ zarobki netto (na I Steuerklasse): 2000 Euro - 2240 Euro

✔ wynagrodzenie: 9,85 Euro brutto/h + 30 Euro netto diety, soboty: 11 Euro netto/h

✔ zakwaterowanie płatne przez pracownika/ koszty uzależnione od lokalizacji

✔ wszelkie świadczenia przysługujące pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie socjalne, emerytalne, chorobowe)

✔ pomoc w załatwianiu wszelkich formalności (zameldowanie, urząd skarbowy, zakwaterowanie)

✔ możliwość rozwoju, nabywania doświadczenia oraz długofalowej współpracy

Prezentacja firmy

EURO WELT jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (KRAZ 128... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie