Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz (K/M), 13-14€ b/h + 25€ netto diety

Miejsce pracy: Hilgertshausen-Tandern, Niemcy

Zakres obowiązków
• produkcja różnego rodzaju mebli (wg. rysunku),
• obsługą maszyn, wykonywanie, obróbka, okuwanie elementów meblowych,
• montaż u klienta

Oferujemy
• wynagrodzenie – 13-14€ b/h + 25€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień,
• pracodawca zapewnia zakwaterowanie (koszt 350€ miesięcznie),
• pracę na jedna zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 – 17.00,
• mieszkanie (pokoje 2 osobowe, koszt – 350€ miesięcznie),
• niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
• oferta długoterminowa.

Wymagania

• wykształcenie w zawodzie,
• znajomość języka niemieckiego,
• mile widziane prawa jazdy kat. B oraz samochodu

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
• wynagrodzenie – 13-14€ b/h + 25€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne