Stolarz i Operator maszyn z j.niemieckim

HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Niemcy, Bad Lausick, zagranica

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Niemcy, Bad Lausick

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowiska produkcyjne – praca blisko polskiej granicy. Firma jest jednym z wiodących producentów okien i drzwi w Niemczech.

Produkcja okien drewnianych

 Opis stanowiska:

  • cięcie drewna zgodnie z zamówieniami od Klientów wymiana osprzętu maszyny, wprowadzanie ram okiennych do obróki – stanowisko Operatora maszyny
  • klejenie ram drewnianych
  • uszczelnianie ram i ich czyszczenie
  • lakierowanie ram drewnianych pistoletem lakierniczym
  • wkładanie szyb w ramy
  • przygotowanie gotowych okien do wysyłki.

Wymagane kwalifikacje:

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub mocno podstawowym
  • doświadczenie w podobnej tematyce – np. stolarz meblowy, szklarz możliwość wyjazdu od zaraz na dłuższy okres
  • umiejętność pracy w zespole
  • auto do dyspozycji – będzie atutem.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenia
  • pracę długoterminową
  • wynagrodzenie w zależności od stanowiska – 11,00 – 13,00 EUR brutto/h zapewnione 40 godzin tygodniowo
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: 662-446-881.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.