Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

STOLARZ-CIEŚLA

Magland / Francja, zagranica

Job Innovation Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie konstrukcji wieńcowych, więźby dachowej
- montaż stolarki zewnętrznej (np. balkony)
- montaż stolarki otworowej (drzwi, okna)
- inne prace stolarsko-ciesielskie
- praca z narzędziami mechanicznymi: piły, wiertarki, szlifierki, grubościówki

Wymagania

- ciągłość ubezpieczenia w ZUS dla celów zaświadczenia A1 ( co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem pracy )
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość języka francuskiego
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m
- dokładność, rzetelność
- chęć do pracy
- mile widziany własny samochód

Job Innovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia działająca na... terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Firma w całości oparta jest na kapitale polskim. Mamy do dyspozycji dwa Centra Rekrutacyjne w Polsce oraz jedno Centrum Rekrutacyjne we Francji.

Naszym Klientom oferujemy usługi z zakresu usług rekrutacji i pracy tymczasowej. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm oraz na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość oraz efektywność oferowanych usług. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych przedsiębiorstw.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
bezpłatne zakwaterowanie, panier (dodatek żywieniowy), lunch
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie