Work Service Express

Stolarz / Cieśla

Miejsce pracy: Francja

Stolarz/Cieśla

Opis stanowiska pracy:

80 % pracy na budowach (indywidualne zamówienia), 20% pracy w zakładzie:

• Stanowisko samodzielne; wymagana precyzja
• Instalacja drewnianej stolarki wewnętrznej i zewnętrznej
• Praca w zakładzie, produkcja mebli
• Montaż, cięcie, montaż parkietów
• Renowacje, powiększanie górskich domów tzw. chalet

Od kandydatów oczekujemy :

• Doświadczenie w pracy jako cieśla ,stolarz
• Mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego, lub angielskiego
• Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Ze swojej strony oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie 1800-2000 € NETTO przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę
•Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach (jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
• Pracę bezterminową (Ty decydujesz ile z nami pracujesz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.