Opis stanowiska pracy

Firma ESB Entreprenør AS zatrudnimy stolarzy i cieśli konstukcyjnych. Prowadzimy budowy na terenie Oslo, Drammen oraz Horten,Tønsberg

Wynagrodzenie: od 195 -200 NOK brutto/ 1h

Firma płaci:

  • za dojazdy do pracy wg obowiązującego taryfikatora tj od 95 NOK do 240 NOK/ 1 dzień.
  • dodatek narzędziowy w wysokości 5 NOK netto do każdej przepracowanej godziny.

Mile widziane: komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub norweskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal lub kontakt tel. +47 978 884 08 Wojciech

Prezentacja firmy

Prowadzimy budowy na terenie Oslo, Drammen oraz Horten.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
88PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna