Stolarz budowlany

Deta Zuid B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukamy Stolarzy budowlanych do Pracy w Holandii.

Stolarzu jesteś gotowy podjąć wyzwanie? Prace na tym projekcie obejmują stolarkę budowlaną jak i prace na halach.

Wymagamy:

  • Min.3-letniego doświadczenie na stanowisku Stolarza
  • Umiejętności czytania oraz posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Zdolności samodzielnego wykonywania zleconych zadań
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami stolarskimi
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • Sumienności i zaangażowania, pracowitości, wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności pracy zespołowej, ale też dobrze rozwiniętej samodzielności
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Nasza oferta:

  • Holenderska umowa o pracę
  • 500-600 euro netto tyg. (do negocijacij) zależne od doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania blisko miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do wifi)
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Płatny urlop wypoczynkowy (naliczany proporcjonalnie)
  • Cotygodniowe – zawsze na czas - wynagrodzenie
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • Dopłaty za dojazdy do pracy swoim samochodem - płatne kilometrówki z miejsca pracy na zakwaterowanie i z powrotem od 10 km(0,19 euro za kilometr)
  • Atrakcyjny system rekomendacji nowych pracowników - bonusy za polecenie 50 EURO
  • Pokrycie kosztów uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa VCA (o wartości 100 EURO)

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV w języku angielskim (mile widziane) za pomocą przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Deta Zuid B.V. (Kvk. 578512... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne