Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Remonty mieszkań,
- Prace przy wykonywaniu wewnętrznych i zewnętrznych konstrukcji drewnianych (ściany elewacyjne, ścianki działowe),
- Prace wykończeniowe,
- Montaż listw maskujących,
- Gzymsy.

OFERUJEMY:
- Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
- Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
- Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
- Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
- Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
- Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,
- Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,
- Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

Wymagania

- Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
- Wykształcenie zawodowe mile widziane,
- Certyfikat VCA mile widziany,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

Prezentacja firmy

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna