Stolarz budowlany (Norwegia)

SILVERHAND

Norwegia, Różne lokalizacje, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach norweskich – norweska umowa o pracę (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 220,00 – 240,00 NOK brutto / godzinę
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w rotacji 4/1 lub 5/1 (ustalane indywidualnie)
  • pracodawca pokrywa koszt biletów lotniczych na terenie Norwegii
  • szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!
  • składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • montaż konstrukcji drewnianych
  • wykonywanie prac stolarskich
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • obsługa narzędzi stolarskich

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • 3-4 lata doświadczenia na w/w stanowisku, doświadczenie w krajach skandynawskich – będzie dużym atutem
  • mile widziane wykształcenie w zawodzie stolarz lub cieśla
  • samodzielność w wykonywaniu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • zorientowanie na długoterminową współpracę

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy