Stolarz budowlany Islandia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Reykjavik, zagranica

Work place: Reykjavik
Who we are?
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2016, work through Adecco Poland found more than 63 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).

Zadania:
• Prace renowacyjne budynków mieszkalnych
• Wymiana elementów żelaznych w ścianach budynków
• Renowacja pokryć dachowych z blachy falistej
• Montaż ram okiennych, drzwi, schodów
• Wykonywanie podłóg, pokryć dachowych, montaż płyt kartonowo-gipsowych

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Min. 5 lat świeżego, udokumentowanego doświadczenia jako cieśla konstrukcyjny
• Wykształcenie techniczne
• Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
• Zaświadczenie o niekaralności
• Pozytywne nastawienie i umiejętność rozwiązywania problemów
• Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia
• Mile widziane brygady

Oferujemy:
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami - 3000 euro netto
• Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
• Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Islandii
• Częściowe pokrycie kosztów mieszkania

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim do biura Adecco poprzez przycisk Aplikuj.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: CK/IS/05.17
INTERESTED IN OUR OFFER? APPLY!
Please apply via the Apply button on the right side of this job offer.