Dobra Agencja Sp. z o.o.

Stolarz brygadzista

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 02-013 Warszawa

Poszukujemy doświadczonego brygadzisty stolarza dla firmy z branży meblarskiej wykonującej meble pod wymiar. Stolarnia znajduje się na Wilanowie w Warszawie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie grupą stolarzy, planowanie ich pracy i kontrolę jakości. Praca w systemie jednozmianowym. Wynagrodzenie na początek w wysokości 5000 zł netto (25 zł netto/h pracy), po okresie próbnym dochodi do tego premia z marży od nowych klientów. Możliwa praca w oparciu o umowę lub kontrakt b2b.

Zadania i cele:

  • zarządzania grupą podległych stolarzy,
  • zarządzanie procesem produkcji,
  • wycena mebli na podstawie rysunku technicznego,
  • koordynacja prac montażowych u klientów,
  • rozliczanie czasu pracy zespołu i raportowanie do zarządu.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników fizycznych,
  • znajomość fachu i procesów produkcyjnych w zawodzie stolarza,
  • umiejętność dokładnego zaplanowania pracy zespołu, efektywnego koordynowania poszczególnych etapów projektu oraz egzekwowania realizacji ustalonego planu w wyznaczonym wcześniej czasie,
  • umiejętność skutecznego komunikowania się z pracownikami i tworzenia pozytywnej atmosfery pracy,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • wynagrodzenie w wysokości 5 000 zł netto plus premia z marży od nowych klientów;
  • bilet miesięczny lub dopłata do paliwa w przypadku osoby dojeżdżającej.

Jeśli spełniasz wymagania i jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy prosimy o przesłanie kilku zdań o sobie oraz CV lub kontakt telefoniczny na podane niżej dane kontaktowe. Czekamy na Ciebie!