Komagra Sp. z o.o
Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych.

Stokażowy

Miejsce pracy: Tychy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek śruty rzepakowej i oleju ( autocysterny, cysterny kolejowe ).
  • Kontrola parku zbiorników i utrzymanie porządku na stanowiskach przez siebie obsługiwanych.
  • Rozładunek dostarczanych na potrzeby produkcji materiałów pomocniczych.
  • Zabezpieczanie środków transportu po ich załadunku lub rozładunku (plombowanie, zamykanie zaworów, wizualne sprawdzanie stanu technicznego itp.).

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Dokładności.
  • Odpowiedzialności.
  • Zaangażowania.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w systemie czterobrygadowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj"
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zakład Olejów Roślinnych w Tychach stanowiący własność spółki jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji w grudniu 2007 roku, składa się z: kompleksu magazynów ziarna rzepaku, tłoczni, sekcji ekstrakcji, magazynów produktów gotowych na olej surowy i magazynów na śrutę rzepakową.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji Zakład produkuje olej o najwyższej jakości w zakresie parametrów technicznych istotnych dla uzyskania estrów metylowych stanowiących biopaliwo oraz poekstrakcyjną śrutę rzepakową.
DOŁĄCZ DO NAS - www.komagra.pl

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy