STAŻYSTKA / STAŻYSTA

HR Systems Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne poszukiwanie Klientów
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych
  • Współpraca z konsultantami w celu identyfikacji idealnego profilu kandydata;
  • Projektowanie i realizacja planu poszukiwań Klientów;
  • Publikacja ogłoszeń o pracę we wszystkich możliwych kanałach dystrybucyjnych;
  • Wsparcie asystenckie w pracach Biura Rekrutacji.

Wymagania

  • Wykształcenie - 4 lub 5 rok studiów zaocznych;
  • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Entuzjazm, zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność, samodzielność
  • Mile widziane osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy

Oferujemy:

  • staż na 6 m-cy z możliwością zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Miłą  atmosferę pracy
  • Dużą swobodę i samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja