Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/05/2018.

Stażystka/Stażysta w Dziale Księgowości

Warszawa, mazowieckie

Sii Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wyzwania przed Tobą:
  • Wsparcie Działu Księgowości w bieżących zadaniach
  • Wprowadzanie do systemu prostych dokumentów księgowych
  • Wprowadzanie do systemu wyciągów bankowych
  • Analizowanie wybranych, prostych kont księgowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień w Excelu
  • Weryfikacja prawidłowości załączanych do dokumentów
  • księgowych protokołów oraz umów
  • Sporządzanie dokumentów wewnętrznych typu: polecenia księgowania
  • Segregacja/archiwizacja dokumentów księgowych
  • Inne prace księgowe zlecone przez przełożonego
  • Bieżące wsparcie innych działów firmy
Oczekiwane umiejętności:
  • Student/ka ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Administracja)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel)
  • Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT
  • Możliwość rozwoju w zgranym, dzielącym się wiedzą zespole
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Biuro przy samym metrze
  • Pyszne owoce dwa razy w tygodniu

Sii Polska jest ekspertem technologicznym, który zatrudnia ponad 3400 specjalistów w... całej Polsce. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata, którzy działają w takich branżach jak: bankowość i usługi finansowe, hi-tech i elektronika, energetyka i utilities, motoryzacja, sektor publiczny, sprzedaż detaliczna, telekomunikacja i media, ubezpieczenia, usługi profesjonalne, transport i logistyka.
Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników. To ludzie stanowią największą wartość Sii i to oni tworzą Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce – co potwierdzają liczne nagrody jak Great Place to Work, tytuł przyznany nam już po raz czwarty z rzędu.
Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Ze względu na swoją ekspansję i wzrost średnio co miesiąc spółka zatrudnia 120 inżynierów, czyli ponad 1 400 rocznie. Sii posiada 9 oddziałów w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. Więcej na www.sii.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa