Stażystka/Stażysta w dziale kadr i płac

EcoJob Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje dla swojego Klienta Stażystki/Stażysty do działu kadr i płac.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Główne zadania :

  • Wprowadzanie danych do programu (zwolnienia lekarskie, urlopy, dane do naliczeń)
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy (teczki osobowe) oraz innych form zatrudnienia (m.in. umowy cywilno-prawne), archiwizacja dokumentów
  • Kontakt z urzędami – ZUS (składanie i odbiór dokumentów), Urząd Pracy (składanie i odbiór dokumentów)

Wymagania

Oczekiwany profil:

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • Odpowiedzialność i komunikatywność
  • Rzetelność, terminowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych

Pracując z nami gwarantujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji w zakresie kadrowo-płacowym
  • Miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja