Opis stanowiska pracy

Firma ViaCon, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stażystka/ stażysta w dziale BHP

miejsce pracy: Rydzyna

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • 6-miesięczny płatny staż w dziale BHP w oparciu o umowę zlecenia
  • Ambitne zadania, które pozwolą Ci poszerzyć wiedzę teoretyczną zdobytą w szkole o praktyczne doświadczenia
  • Prace nad rzeczywistymi projektami
  • Wsparcie merytoryczne specjalisty ds. BHP

Czym będziesz się zajmował/a?

  • Realizacją działań działu BHP
  • Aktualizacją baz danych w obszarze BHP
  • Promowaniem kultury BHP w firmie
  • Audytowaniem poszczególnych obszarów organizacji w zakresie BHP

Poszukujemy proaktywnej osoby spełniającej następujące wymagania:

  • Wykształcenie średnie o specjalności BHP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, kreatywność i pomysłowość
  • Chęci uczenia się i zdobywania nowej wiedzy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05.04.2018 roku.

Prezentacja firmy

ViaCon w Polsce tworzą obecnie trzy firmy: ViaCon Polska sp. z o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praktyki / Staż