Opis stanowiska pracy

Na czym będzie polegała Twoja praca:

• Przygotowanie dokumentów do księgowania

• Sprawdzanie rejestrów księgowych

• Formalno-rachunkowa kontrola faktur

• Kontrola dokumentacji pracowniczej – prowadzenie akt osobowych

• Rozliczaniu czasu pracy

• Segregacja i archiwizacja dokumentów

• Bieżące wsparcie pracowników Biura

Oferujemy

• Płatny, 3-miesięczny staż z perspektywą zatrudnienia po ukończonym stażu

• Umowę o praktykę absolwencką

• Szkolenia wewnętrzne oraz dostęp do platformy e-learningowej

• Wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego

• Przyjazną atmosferę, owoce, słodkości i dobrą kawę

Wymagania

• Absolwent I lub II stopnia studiów

• Preferowany kierunek: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi

• Zainteresowanie tematyką księgową i/lub kadrą i chęć rozwoju w tych obszarach

• Pierwsze doświadczenie związane z tematyką księgowania lub kadrową mile widziane

• Zaangażowanie w powierzone obowiązki, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia

• Umiejętność szybkiego uczenia się i nastawienie na rozwój

• Dobra znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Biuro Usług Rachunkowych Bożena Malewska jest dynamicznie rozwijającą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa