Opis stanowiska pracy

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego realizuje projekt „Od stażu do angażu – aktywizacja społeczno – zawodowa osób z niepełnosprawnościami” – Warszawa

Posiadasz motywację do zmian?

Jesteś osobą niepracującą?

Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności?

Chcesz spróbować swoich sił podczas stażu zawodowego?

Chcesz sprawnie poruszać się po rynku pracy?

Co Cię u nas czeka?:

  • 3-miesieczny płatny staż w miejscu, które wspólnie wybierzemy·
  • Indywidualne spotkania z psychologiem (dla chętnych)
  • Konsultacje kariery
  • Interaktywne warsztaty podnoszące kompetencje społeczne
  • Życzliwy personel projektu
  • Przejście procesu rekrutacji do projektu

Jakie są warunki uczestnictwa?:

  • Posiadające motywację do odbycia stażu lub/i podjęcia zatrudnienia
  • Posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Zamieszkałe w woj. mazowieckim
  • W wieku aktywności zawodowej (kobiety do 60, mężczyźni do 65 roku życia)
  • Niepracujące

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Okres realizacji projektu: 01.01.2018 – 31.12.2019

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż