Opis stanowiska pracy

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego realizuje projekt „Od stażu do angażu – aktywizacja społeczno – zawodowa osób z niepełnosprawnościami” – Warszawa

Posiadasz motywację do zmian?

Jesteś osobą niepracującą?

Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności?

Chcesz spróbować swoich sił podczas stażu zawodowego?

Chcesz sprawnie poruszać się po rynku pracy?

Co Cię u nas czeka?:

  • 3-miesieczny płatny staż w miejscu, które wspólnie wybierzemy·
  • Indywidualne spotkania z psychologiem (dla chętnych)
  • Konsultacje kariery
  • Interaktywne warsztaty podnoszące kompetencje społeczne
  • Życzliwy personel projektu
  • Przejście procesu rekrutacji do projektu

Jakie są warunki uczestnictwa?:

  • Posiadające motywację do odbycia stażu lub/i podjęcia zatrudnienia
  • Posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Zamieszkałe w woj. mazowieckim
  • W wieku aktywności zawodowej (kobiety do 60, mężczyźni do 65 roku życia)
  • Niepracujące

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Okres realizacji projektu: 01.01.2018 – 31.12.2019

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prezentacja firmy

NASZA MISJA:

Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób niepełnosprawnych w... Polsce.

NASZE DZIAŁANIA:

• Zmieniamy prawo.
• Wspieramy szkoleniowo i doradczo osoby niepełnosprawne w ich niezależnym życiu.
• Propagujemy pełny udział w społeczeństwie, w tym włączającą edukację.
• Promujemy użycie najnowszych technologii, które mogą zastąpić oczy czy ręce.
• Upowszechniamy wiedzę o osobach niepełnosprawnych.
• Prowadzimy tematyczne: czasopismo i publikacje oraz portal i radio internetowe.
• Współpracujemy z Parlamentem, urzędami centralnymi, samorządami, uczelniami i pracodawcami, a także z podmiotami zagranicznymi w ramach licznych projektów ponadnarodowych.

Łączymy cele społeczne z ekscytującą i wymagającą pracą.

Dołącz do nas!!!

Więcej informacji na temat działań Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego znaleźć można na stronie internetowej FIRR.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Inne , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż