Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2836

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
1.Uczestnictwo w przeprowadzaniu kontroli sanitarnych/wizytacji obiektów zgodnie z opracowanym planem pracy oraz przeprowadzanie kontroli pozaplanowych;
2. Uczestnictwo w pobieraniu próbek wody, środków spożywczych oraz materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
3. Uczestnictwo w prowadzeniu postępowań i dokumentacji w sprawach stwierdzenia niezgodności ;
4. Prowadzenie rzetelnych, czytelnych zapisów i rejestrów dokumentacji wewnętrznej,
5.Udział w archiwizacji dokumentów
I zmiana: 07.30 - 15.05

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa programu: Pakiet MS OFFICE

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: osoba dla której zatrudnienie w stacji sanitarno-epidemiologicznej będzie pierwszym zatrudnieniem po ukończeniu studiów; wykształcenie wyższe medyczne lub o kierunku: higiena, epidemiologia, zdrowie publiczne, chemia, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, inżynieria sanitarna, (wykształcenie z zakresu gospodarki wodnej, technologii wody i ścieków, itp.), biologia, mikrobiologia, biotechnologia lub innym mającym zastosowanie w wykonywaniu zadań; dobra znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office: World, Excel, Outlook, PowerPoint; dobra znajomość języka angielskiego. Wymagania dodatkowe:łatwość w posługiwaniu się j. polskim (w mowie i piśmie), umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej, sumienność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków, kreatywność oraz chęć zdobywania wiedzy, umiejętność samokształcenia, komunikatywność, wysoka kultura osobista, systematyczność, dyspozycyjność, znajomość postępowania administracyjnego będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Generała Józefa Bema 17, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Nabór zgłoszeń do 10.12.2019r. (curriculum vitae, listu motywacyjnego, kserokopii dokumentów potwierdzających wykształcenie) w sekretariacie Granicznej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Elblągu lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Graniczna Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Elblągu ul. Bema 17 82-300 Elbląg, bądź faksem na nr (55) 2337409 lub e-mailem sekretariat@gsseelblag.pl W ofercie prosimy o wpisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (RODO). Szczegóły na stronie: https://bip.gsseelblag.pl/index.php?id=100,0,0

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy