STAŻYSTA w nowoczesnej agencji SOCIAL MEDIA

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

365agencja to nowoczesna agencja PR & SOCIAL MEDIA MARKETING z siedzibą w Krakowie. Pracujemy nad inspirującymi projektami dla największych marek w mediach społecznościowych. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie.

Rekrutujemy na stanowisko: STAŻYSTA SOCIAL MEDIA

Dołącz do zespołu social media 365agencja i zdobądź doświadczenie podczas 3miesięcznego płatnego stażu!

Podczas stażu:

  • nauczysz się, jak prowadzić skuteczne kampanie w social media,
  • poznasz tajniki pracy z topowymi markami - od momentu tworzenia strategii do wdrożenia,
  • jeśli się sprawdzisz - znajdziesz nowe, stałe miejsce pracy :)

Jeśli chcesz pracować dla rozpoznawalnych marek, masz już socialowe doświadczenie i jesteś nastawiony na dalszy nieustanny rozwój, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

365agencja to nowoczesna agencja PR & MARKETING z siedzibą w Krakowie, pracująca nad inspirującymi projektami dla dużych marek. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy członkiem Business Centre Club i międzynarodowych organizacji branżowych Internet Marketing Association oraz International Public Relations Association.

Wymagania

Wyślij swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz minimum kilkumiesięczne doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social media,
  • śledzisz trendy i sam aktywnie wypowiadasz się w socialach, nie tylko na Facebooku,
  • masz lekkie pióro i świetnie komunikujesz się w języku polskim,
  • potrafisz tworzyć proste kreacje graficzne (!) - WARUNEK KONIECZNY
  • jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w biurowych godzinach pracy.

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce