ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stażysta w laboratorium mikrobiologicznym

Miejsce pracy: Poznań, Szamotuły, Wronki, Tarnowo Podgórne, Buk, Kaźmierz, Jankowice

Miejsce pracy: Jankowice k. Tarnowa Podgórnego

Oferujemy:

  • Partnerską współpracę z międzynarodową organizacją będącą liderem w branży spożywczej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na ok. 5 miesięcy
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w otwartym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Czekoladowe słodkości na co dzień i w formie benefitu
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, kierunek spożywczy lub chemiczny
  • Umiejętność obsługi komputera - MS Office
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Pracowitość
  • Kreatywność

Zadania:

  • Wykonywanie pracy w laboratorium mikrobiologicznym
  • Kontrola jakości dostaw surowców, półproduktów i wyrobów gotowych oraz środowiska produkcyjnego według istniejących harmonogramów badań
  • Kontrola wyników badań mikrobiologicznych z otrzymanymi atestami od dostawców surowców i sprawdzanie ich zgodności z wyspecyfikowanymi wymaganiami
  • Tworzenie zapisów z przeprowadzanych badań oraz ich przechowywanie
  • Pobieranie próbek surowców krytycznych do badań oraz wymazów środowiskowych i próbek wody
  • Zatrzymywanie i uwalnianie dostarczanych surowców i wyrobów gotowych zgodnie z istniejącymi procedurami
  • Zgłaszanie do przełożonego wszystkich niezgodnych z wymaganiami parametrów mikrobiologicznych
  • Zatrzymywanie niezgodnych z wyspecyfikowanymi wymaganiami surowców oraz wyrobów gotowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy