STAŻYSTA w Dziale Projektów

ALSTOM KONSTAL S.A.

Chorzów, śląskie

ALSTOM KONSTAL S.A. w Chorzowie
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie MS Excel)
  • Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy

Zadania:

  • Pomoc w zarządzaniu dokumentacją projektową
  • Analiza danych, przygotowywanie raportów
  • Prace administracyjne oraz pomoc przy organizowaniu wizyt, spotkań, delegacji

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia płatnego stażu w międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w bieżących projektach Działu Projektów
  • Pracę w dynamicznym zespole

Dołącz do nas i realizuj z nami prestiżowe projekty!

Dołącz do nas i realizuj z nami prestiżowe projekty !
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.