Stażysta w dziale Planowania i Zakupów Operacyjnych

ES - System S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafiają do Klientów z ponad 100 krajów na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia.

Obecnie, poszukujemy energicznych i lubiących pracę w zespole kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. GK/SA/34/2018

Podczas pracy w ES-SYSTEM będziesz odpowiedzialny za:

  • kompleksową obsługa zleceń transportowych,
  • prowadzenie rejestru Intrastat,
  • dekretację dokumentów kosztowych wg miejsca powstania kosztu,
  • kontrolę i koordynację realizacji przyjętych zleceń,
  • opracowywanie raportów dla kierownictwa pionu,
  • ścisłą współprace z innymi działami firmy w celu realizacji strategii przedsiębiorstwa.

Żeby odnieść sukces i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży oświetlenia, potrzebne jest:

  • posiadanie statusu studenta,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja czasu i umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu Office,
  • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu,
  • umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte na praktykach/stażach.

Aplikuj! A będziesz miał szansę na:

  • zdobycie cennego doświadczenia w jednej z wiodących firm branży oświetleniowej,
  • poznasz najwyższe standardy kultury pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inne