Stażysta w dziale marketingu

Fundacja Integracja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się u nas zajmował/a?

- Pomocą przy organizacji konkursu „Człowiek bez barier” i „Warszawa bez barier”

- Pomocą przy organizacji eventów i konferencji

- Przygotowywaniem tekstów i prezentacji

Wymagania

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

- Język polski nie ma przed Tobą tajemnic

- Jesteś absolwentem lub studentem co najmniej 3 roku studiów

- Umiesz pracować w MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

- Jesteś kreatywny, pozytywnie nastawiony i zaangażowany

Dodatkowym atutem będzie:

- Wcześniejsze doświadczenie w pracy w marketingu lub przy organizacji konferencji i eventów.

Co Ci oferujemy?

- Płatny 3-miesięczny staż z możliwością zdobycia praktycznego doświadczenia

- Możliwość poznania tajników pracy w dziale komunikacji i marketingu wiodącej polskiej fundacji

- Możliwość pracy w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Fundacja Integracja działa od 1994 roku i jest jedną z największy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Praktyki / Staż