Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Stażysta w Dziale Logistyki

Kraków, małopolskie

nazwa.pl- AW

Opis stanowiska pracy

Zespół Logistyki to grupa specjalistów, którzy dbają o zapewnienie sprawnej i szybkiej obsługi administracyjno-logistycznej biura. W ramach swoich codziennych zadań zajmują się szerokim zakresem obowiązków: przepływem korespondencji, koordynacją dostaw i współpracą z dostawcami oraz obsługą techniczną pomieszczeń.

W ramach powierzonych zadań będziesz wspierać Zespół Logistyki w ich codziennej pracy. Staniesz się częścią działu i będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę w zakresie logistyki i administracji.

Do Twoich zadań będzie należało wsparcie pracowników w:

  • bieżącej obsłudze korespondencji (korespondencja przychodząca, wychodząca, wysyłki kurierskiej),
  • zapewnieniu prawidłowego obiegu dokumentów w firmie (ewidencja, dystrybucja i archiwizacja),
  • obsłudze urządzeń biurowych, w tym urządzenia do obsługi korespondencji seryjnej,
  • wystawianiu, sprawdzaniu poprawności faktur i ich wysyłce do Klientów,
  • wprowadzaniu danych do systemu informatycznego,
  • organizacji zaplecza biurowego i socjalnego,
  • obsłudze transportowej dostaw i wysyłek,
  • pozostałych zadaniach biurowych.

Jeśli:

  • potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe (komputer, ksero, fax),
  • sprawnie poruszasz się w środowisku Windows i dobrze znasz pakiet MS Office,
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną z pozytywnym nastawieniem do ludzi,
  • lubisz pracę w zespole,
  • potrafisz organizować swoją pracę, a powierzone obowiązki wykonujesz rzetelnie,
  • jesteś osobą zaangażowaną i szybko uczącą się,
  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin oraz otwarty na nowe wyzwania, to właśnie na Ciebie czekamy!

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowość do podjęcia pracy „od zaraz”.

W zamian zaoferujemy Ci pełen wyzwań płatny staż w przyjaznej atmosferze, nowoczesne biuro w niedalekiej odległości od centrum, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie będącej liderem w swojej branży. Będziesz miał szansę rozwinąć swoje umiejętności poprzez aktywne uczestnictwo w pracy zespołu.

nazwa.pl jest jednym z liderów branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej oraz... jedną z największych polskich firm z branży IT. Od 1997 roku tworzy i dostarcza kompleksowe usługi, dzięki którym już dwa miliony użytkowników zaistniało w sieci. Oferowany przez firmę niezawodny hosting oraz poczta e-mail pozwalają rozwijać polski sektor MSP i pobudzać jego ciągły wzrost. To odpowiedzialna, ale także bardzo inspirująca rola.

Poza swoją główną usługą, jaką jest hosting, nazwapl oferuje również serwery VPS, utrzymanie konta pocztowego czy stworzenie strony internetowej za pomocą WWW Kreatora. Daje także możliwość rejestracji domen internetowych. Za pośrednictwem nazwa.pl zarejestrowano już kilka milionów domen, a liczba ta ciągle rośnie. Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie

Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient – usługodawca.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Czas trwania umowy:
6 miesięcy
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Logistyka , Praca Praktyki / Staż