Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Stażysta w dziale kontrolingu

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Obecnie do naszego Działu Finansów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Centrala firmy w Bielanach Wrocławskich

Wymagania:
• student IV lub V roku na kierunku finanse i/lub rachunkowość,
• dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin przez 3 miesiące,
• skrupulatność i dokładność,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),
• umiejętność analitycznego myślenia,
• wnikliwość, asertywność, dokładność,
• bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel.

Oferujemy:
• płatny staż,
• system szkoleń wewnętrznych,
• współpracę z doświadczonymi Specjalistami,
• możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,
• po zakończonym stażu możliwość pozostania w strukturach firmy.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse