Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

Stażysta w Dziale Kadr

Od: Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1
Miejsce pracy: Łódź

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszej fabryki w Łodzi przy ul. Kurczaki 130 poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. 10/SDK/2018

Zakres obowiązków:

  • Prace administracyjno-biurowe;
  • Wyjaśnianie bieżących spraw pracowniczych;
  • Wsparcie działu przy realizacji bieżących projektów;
  • Przygotowanie akt pracowniczych do archiwizacji;
  • Archiwizacja dokumentów czasu pracy.

Wymagania:

  • Status studenta;
  • Zainteresowania obszarem twardego HR;
  • Komunikatywność i otwartość na współpracę z zespołem;
  • Umiejętności organizacji pracy własnej;
  • Obowiązkowość;
  • Sumienność;
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy;
  • Znajomość programu Excel.

Oferujemy:

  • Kilkumiesięczny płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych;
  • Możliwość poznania standardów pracy w dużej, międzynarodowej organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość podjęcia współpracy na stałe po odbytym stażu.