Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

Stażysta w Dziale Jakości

Od: Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1
Miejsce pracy: Łódź

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszej fabryki w Łodzi przy ul. Kurczaki 130 poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. 09/SJ/2018

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i nadzór dokumentacji jakościowej (control plany, instrukcje kontroli);
  • Przygotowanie i zaktualizowanie dokumentacji na kontroli końcowej;
  • Przeszkolenie operatorów na linii w zakresie wymagań jakościowych co do produktu i zatwierdzenia procesu produkcyjnego;
  • Przygotowanie próbek do testów,
  • Archiwizacja i analiza danych jakościowych z procesu.

Wymagania:

  • Status studenta (mile widziane kierunki studiów bezpośrednio związane z dziedziną jakości i produkcji);
  • Dyspozycyjność w wymiarze minimum 30 godzin / tydzień;
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Zainteresowanie zagadnieniami dotyczącymi sposobów realizacji polityki jakości w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Komunikatywność i otwartość na współpracę z zespołem;
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Kilkumiesięczny płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych poprzez współpracę z zespołem praktyków w dziedzinie jakości
  • Możliwość poznania standardów pracy w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy