Stażysta w Dziale HR (obszar HR Business Partnerów)

Whirlpool Corporation

Radomsko, łódzkie

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 22,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2017 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Radomsko

OBOWIĄZKI:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych do Programu Stażowego oraz współuczestniczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska inżynieryjne i produkcyjne,
  • Wsparcie HR BP w implementacji i koordynowaniu działań związanych z wdrażaniem metodologii Word Class Manufacturing (WCM),
  • Wsparcie w projektach i działaniach z zakresu Employer Branding, Talent Management, Performance Management,
  • Koordynacja i udział w aktywnościach skierowanych do studentów/ absolwentów,
  • Wspomaganie procesów administracyjnych,
  • Uczestniczenia w przygotowaniach eventów, spotkań dla pracowników, szkoleń,
  • Uczestniczenie w tworzeniu raportów i analiz HR owych,
  • Wsparcie działu HR w bieżących zadaniach.

WYMAGANIA:

  • Student/ka, Absolwent/ka (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, zarządzanie),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym codzienną komunikację (zarówno werbalną, jak i pisemną),
  • Umiejętność priorytetyzowania i organizacji czasu pracy,
  • Proaktywne podejście do wykonywanych zadań oraz samodzielność,
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo,
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe/praktyki/staże, także zagraniczne - mile widziane,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym dobra znajomość programu Powerpoint),
  • Chęć rozwoju i postawa “we can do".

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • Płatny Staż w Dziale Personalnym,
  • Rozwój (realna możliwość otrzymania po odbytym stażu umowy o pracę),
  • Wpływ na organizację (wdrożenie własnych pomysłów i projektów),
  • Możliwości (różnorodne projekty m. in. z zakresu “miękkiego” HR oraz możliwość zdobycia unikatowej oraz bardzo cenionej na całym Świecie wiedzy z zakresu wdrożenia systemu Produkcji Klasy Światowej - Word Class Manufacturing),
  • Szkolenia (szkolenia prowadzone przez wewnętrznych trenerów),
  • Współpracę (praca w zespole ekspertów w swojej dziedzinie),
  • Benefity (możliwość skorzystania z pakietu sportowo-rekreacyjnego OK- System).