Stażysta w Dziale Globalnego Marketingu

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

X-TRADE BROKERS Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, jest dynamicznie rozwijającą się instytucją specjalizującą się w obrocie nowoczesnymi pochodnymi instrumentami finansowymi. Oferujemy dostęp do rynku giełdowego (rynek regulowany GPW i rynek New Connect) oraz OTC (waluty i towary). Posiadamy również sieć oddziałów w Europie: Czechy, Słowacja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Niemcy i Rumunia.

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Współpraca przy tworzeniu oraz realizacji projektów internetowych dla centrali i oddziałów zagranicznych
  • Bliska współpraca z zespołem deweloperów i grafików
  • Zarządzanie contentem na landing pages
  • Udział w działaniach z zakresu email marketingu i marketing automation
  • Zarządzanie i segmentacja baz klientów
  • Wspieranie kierowników projektu w bieżących działaniach
  • Pomoc w testowaniu rozwiązań technologicznych opracowanych przez zespół deweloperów w Dziale Globalnego Marketingu
  • Przygotowywanie badań, raportów i analiz rynkowych/branżowych na potrzeby kierowników projektów
  • Współpraca z podwykonawcami, agencjami reklamowymi oraz innymi dostawcami
  • Wsparcie działu przy archiwizacji i analizie dokumentów
  • Zarządzanie bazami danych
  • Wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych

Wymagania:

  • Studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: marketing, nowe media, marketing internetowy, zarządzanie w marketingu, zarządzanie projektami, e-biznes)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Zainteresowanie digital marketingiem oraz zarządzaniem projektami
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu MS Excel

Oferujemy:

  • 3-6 miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji działającej na rynku międzynarodowym
  • Możliwość zgłębiania wiedzy dot. digital marketingu oraz prowadzeniu projektów tworzenia i utrzymania stron internetowych
  • Kontakt najnowszymi narzędziami z zakresu analityki i marketing automation
  • Ciekawą pracę, wymagającą kreatywności i samodzielności
  • Dogodną lokalizację biura, w okolicach Ronda Daszyńskiego

Prezentacja firmy

Naszą misją jest tworzenie najbardziej efektywnego i przyjaznego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Marketing / PR / Social Media