STAŻYSTA w Dziale Finansów (staż płatny)

ALSTOM KONSTAL S.A.

Chorzów, śląskie

ALSTOM KONSTAL S.A. w Chorzowie
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Główne zadania stażysty:

  • Wsparcie działu księgowości lub działu kontrolingu w realizacji bieżących zadań.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci ostatniego roku I/II stopnia,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • Zdolności analityczne,
  • Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Nastawienie na pracę zespołową,
  • Dyspozycyjność do pracy przez 3-5 dni w tygodniu.

Co oferujemy:

  • Płatny staż na okres 8 miesięcy,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników w trakcie realizacji zadań,
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i wyjątkowych kompetencji współpracując w zespołach w ramach struktur międzynarodowych,
  • Możliwość nauki obsługi systemów: SAP, System elektronicznego obiegu faktur, Arkusz kalkulacyjny, Bazy VBA
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Udział w projektach realizowanych na rynki międzynarodowe.
Dołącz do nas i realizuj z nami prestiżowe projekty !
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.