Stażysta w dziale e-commerce (płatny staż)

eCom Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internetowych w Polsce. Należymy do Grupy Wydawniczej Znak, której książki są stale obecne na listach bestsellerów. Pracuje dla nas kreatywny dział IT, wspomagają nas najlepsi specjaliści od logistyki. Dysponujemy oprogramowaniem, które jest w stanie tworzyć raporty dla najbardziej wymagających analityków.

Teraz chcemy być najbardziej innowacyjną księgarnią w Polsce i znaleźć się w pierwszej 40 rankingu e-commerce. Chcesz wziąć w tym udział?

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

Stażysta w dziale e-commerce (płatny)

Oferujemy:

Możliwość dołączenia do  zespołu zaangażowanego w tworzenie znaczących projektów na polskim rynku eCommerce

Dzięki pracy z nami będziesz miał możliwość poznania wszystkich najważniejszych narzędzi przydatnych w pracy w branży eCommerce takich jak:
- Universal Analytics;
- Google AdWords;
- e-mail Marketing;
- porównywarki cenowe;
- portale aukcyjne;
- zaawansowane narzędzia do publikacji treści w serwisach www

Zobaczysz również jak współpracuje się z działem IT i grafikami

A w wolnej chwili będziesz mógł przeczytać całą masę książek

Godziny pracy są elastyczne – dzięki czemu będziesz mógł dostosować je do każdej formy studiów.

Oczekujemy od Ciebie:

- entuzjastycznego podejścia do zagadnień e-commerce i marketingu internetowego,

- ambicji, chęci nabycia wiedzy zawodowej i umiejętności umożliwiających pracę w branży eCommerce,

- skłonności do łamania utartych schematów,

- umiejętności logicznego myślenia i odwagi w bronieniu swoich pomysłów,

- chęci ciągłego poprawiania rezultatów swojej pracy,

- systematyczności w działaniu

Będzie mile widziane, jeśli:

- w wolnej chwili obezwładnia Cię czytelnicza pasja - książki to jeden z Twoich ulubionych sposób na spędzanie wolnego czasu,

- prowadzisz własną stronę internetową, sklep, blog lub konto na portalu aukcyjnym.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media