Stażysta w Dziale Analiz Biznesowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - globalnej, innowacyjnej oraz topowej firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Stażysta w Dziale Analiz BiznesowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • przygotowywanie raportów i analiz w oparciu o dane rynkowe oraz wewnętrzne bazy danych
  • wsparcie oceny trendów rynkowych i działań konkurencji
  • współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi konsultantami odpowiedzialnymi za techniczny rozwój systemów
  • opracowywanie raportów i analiz podnoszących efektywność działań działu sprzedaży
  • administrowanie systemem CRM/salesforce.com

Wymagania:

  • status studenta (2-5 rok) na kierunkach związanych z analityką, systemami informacyjnymi, big data itp.
  • znajomość angielskiego na poziomie B2/C1
  • znajomość systemów: zaawansowany excel, mile widziane: SQL, Power BI
  • analityczne myślenie
  • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa w działaniu
  • proaktywna postawa
  • komunikatywność, otwartość

Oferujemy:

  • płatny - 12 miesięczny staż
  • szeroki pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, kurs językowy)
  • możliwość poznania najnowszych narzędzi w dziedzinie analityki biznesowej
  • udział w ciekawych projektach biznesowych
  • współpracę na różnych poziomach organizacji (kadra managerska, dział sprzedaży)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.